Friday, March 8, 2019

χρυσπα εμεις που αγαπαμε στιχοι

Στο πρώτο ημίχρονο ο Παναθηναϊκός ήταν αυτός που κρατούσε την τύχη του παιχνιδιού με ενέργεια στην άμυνα και λύσεις στην επίθεση, ό, τι και αν δοκίμαζε ο Τρινκιέρι, και εύστοχος από μακριά. Ο Φελντέιν με 13 πόντους και ο Ρίβερς με 10 οδηγούσαν τον Παναθηναϊκό, ενώ ο Μέλι ήταν αυτός που κράτησε μέσα στο ματς την γερμανική ομάδα.

δασκαλος μπουζουκι

2621861
(Πρώτος σκόρερ ο Ρίβερς - Πηγή: EUROKINISSI)

Όμως το ξεκίνημα της γ περιόδου ήταν πολύ κακό για τον Παναθηναϊκό με τους Μέλι και Ζήση να δίνουν το έναυσμα για αντεπίθεση και με σερί 17-2 πέρασε μπροστά με +10 (54-44). Ο Τσάβι Πασκουάλ έριξε και πάλι στο ματς τον Μπουρούση, που δεν ήταν αποτελεσματικός στο α ημίχρονο, αυτός φόρτωσε τον Ιταλό σέντερ με τρίτο φάουλ και βρήκε σκοράρισμα (7 πόντοι), ενώ και οι «πράσινοι» άλλαξαν τον ρυθμό και με τον Ρίβερς μείωσαν στον πόντο (58-57), διαφορά που ήταν και στο τέλος του τρίτου 10λεπτου.

Rivers and Gist on the fastbreak #7DAYSMagicMoment #BROPAO pic.twitter.com/Ue7DomKgNk