Sunday, March 10, 2019

ασκησεις κλασματων

Οι ερυθρόλευκοι εμφανίστηκαν χωρίς ενέργεια, παίζοντας άμυνα μόνο στο γ δεκάλεπτο, και με μεγάλο επιθετικό πρόβλημα, αφού τα καλάθια έμπαιναν με δυσκολία, την ώρα που η Μπάμπεργκ είχε αφήσει το ματς με την Ρεάλ την Τρίτη, για να επικεντρωθεί στο αποψινό ματς. Οι ήττες του Ολυμπιακού και της Ρεάλ δίνουν την δυνατότητα στον Παναθηναϊκό Superfoods να βρεθεί μαζί τους, κερδίζοντας αύριο την Μπασκόνια, στο 9-5.

σαργοι σε βαθια λιμανια

4001243
(Προσπάθεια του Ζήση (αρ.) με τον Αγραβάνη - Πηγή: EUROKINISSI SPORTS)

Πολύ κακό το ξεκίνημα του Ολυμπιακού στο Μπάμπεργκ με τους ερυθρόλευκους να σκοράρουν μετά από 4.30 λεπτά και αφού δέχτηκαν ένα σερί 11-0, που διαμόρφωσε και την διαφορά. Παρότι μείωσαν στους 4, η Μπάμπεργκ έκανε την διψήφια διαφορά, καθώς ούτε η ερυθρόλευκη άμυνα βρήκε λύση στο δίδυμο Μίλερ-Μέλι, ενώ στην επίθεση με 3/13 σουτ (1/6 διπ, 2/7 τριπ), 5/10 βολές και 4 λάθη δεν μπορούσε να έχει τύχη.